اخبار اینترنت

Venmo به شما امکان می‌دهد با کارت‌های تبریک Hallmark به عزیزانتان پول هدیه دهید

به گزارش اپ خونه، Venmo با سازنده کارت تبریک Hallmark همکاری می کند تا به شما امکان ارسال یک کارت هدیه فیزیکی مملو از پول را بدهد.

Hallmark گفت که این خط جدید کارت ها با قیمت ۴.۹۹ دلار در وب سایت های شرکت، در فروشگاه های Hallmark Gold Crown و در خرده فروشان منتخب در دسترس خواهد بود.

مردم می‌توانند کارت‌هایی را از طیف‌های مختلف انتخاب کنند، مانند کارت‌های تولد، تبریک، عروسی، تعطیلات و کارت‌های روزمره و سپس می‌توانند کد QR داخل کارت را اسکن کنند، مبلغی را که می‌خواهند هدیه بدهند اضافه کنند، یادداشتی بنویسند و آن را ارسال کنند.

گیرنده می تواند کد QR را اسکن کرده و پول را به حساب Venmo خود اضافه کند.

Venmo گفت فرستنده باید نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن Venmo گیرنده را وارد کند تا هیچ کس دیگری نتواند به حساب خود پول اضافه کند. این شرکت گفت که گیرنده باید پول کارت هدیه را ظرف ۱۸۰ روز بازخرید کند، در غیر این صورت به حساب فرستنده بازگردانده می شود.

 

اریکا سانچز، معاون رئیس جمهور و مدیر کل Venmo در بیانیه ای گفت:

“جامعه Venmo به طور مداوم به این پلتفرم روی آورده است تا یکدیگر را با هدایای پولی شگفت زده و خوشحال کنند، خواه پذیرایی از قهوه صبحگاهی با یک دوست، جشن تولد یا هدیه ای تصادفی از محبت باشد.”

همکاری با Hallmark نه تنها Venmo را وارد فضای فیزیکی هدیه می‌کند، بلکه به نسل‌هایی که عادت به دادن کارت‌های تبریک فیزیکی با پول نقد دارند، به نسل‌های جوان‌تری که به داشتن همه چیز دیجیتالی عادت دارند، کمک می‌کند – مانند پدربزرگ و مادربزرگی که برای نوه یا خانواده‌شان هدیه تولد می‌فرستد.

پس از یک نظرسنجی از کاربران، شرکت متعلق به PayPal گفت که ۷۸٪ از شرکت کنندگان در نظرسنجی از Venmo برای ارسال هدایا برای یکدیگر استفاده می کنند.

در ماه ژوئن، PayPal پشتیبانی از Tap to Pay را در اندروید برای بازرگانان مستقر در ایالات متحده با استفاده از Venmo و Zettle راه اندازی کرد.

در ماه می، Venmo حساب‌های نوجوان و کارت‌های نقدی را راه‌اندازی کرد تا والدین بتوانند به راحتی برای بچه‌ها پول ارسال کنند و اضافه شدن اخیر حساب‌های نوجوان همراه با کارت‌های هدیه جدید امروزی می‌تواند به یک گزینه محبوب برای فصل تعطیلات آینده تبدیل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا