اخبار اینترنت

VSCO، اریک ویتمن، مدیر اجرایی سابق Figma را به عنوان مدیر عامل جدید خود انتخاب کرد

به گزارش اپ خونه، برنامه محبوب ویرایش عکس VSCO با انتصاب اریک ویتمن ، سابقاً از JLL Technologies و COO در Figma، به عنوان مدیر عامل جدید خود، به جای جوئل فلوری، یکی از بنیانگذاران، شاهد تغییر در رهبری است.

با این انتصاب، فلوری اکنون رئیس هیئت مدیره و موسس خواهد شد، در حالی که یکی از بنیانگذاران، گرگ لوتزه نیز عضو هیئت مدیره و مدیر ارشد تجربه خواهد بود.

اگرچه این خبر ممکن است برای کسانی که رشد VSCO را در طول سال‌ها در سایه برنامه‌های اشتراک‌گذاری عکس بزرگ‌تر مانند اینستاگرام و در حال حاضر، ابزار جدید ویرایش تصویر با قابلیت هوش مصنوعی دنبال کرده‌اند غافلگیرکننده باشد، این شرکت می‌گوید این انتصاب در واقع نقطه اوج طرحی است که پنج سال پیش اجرا شد.

پردازش با VSCO با پیش تنظیم kc25

این شرکت می‌گوید هر دو بنیانگذار قصد داشتند رئیسی را بیاموزند که این تجارت را بیاموزد و نقش مدیرعامل را بر عهده بگیرد.

ویتمن مجموعه‌ای از تجربیات را به این سمت می‌آورد، که قبلاً به‌عنوان مدیر ارشد درآمد و مدیر ارشد رشد در JLL Technologies و قبل از آن، مدیر ارشد اجرایی در نیروگاه طراحی Figma از ژانویه ۲۰۱۷ تا اواسط سال ۲۰۱۸ خدمت کرده است.

او همچنین به عنوان مدیر کل در Atlassian، مدیرعامل یک شرکت فناوری موسیقی Songbird، و سمت‌های ارشد در Adobe خدمت کرد.

مدیر اجرایی در سال ۲۰۲۱ به VSCO ملحق شد و بیش از دو سال در این شرکت کار کرد و قبل از اینکه به عنوان مدیر اجرایی برنامه انتخاب شود، جامعه آن اکنون بیش از ۲۰۰ میلیون سازنده دارد.

ویتمن در بیانیه ای گفت:

«من مفتخرم که به VSCO بپیوندم و بر میراث توانمندسازی سازندگان آن بنا کنم.  همراه با تیم باورنکردنی VSCO، به نوآوری، الهام بخشیدن و ایجاد ارتباط بین سازندگان در سراسر جهان ادامه خواهیم داد.»

این شرکت خاطرنشان می کند که تغییر در رهبری نشان دهنده تمایل VSCO برای انطباق با نیازها و انتظارات در حال تغییر سازندگان امروزی است و با جهت استراتژیک VSCO و چشم انداز پنج ساله آن همسو می شود.

این حرکت به دنبال تغییرات اخیر محصول در VSCO است که شامل راه‌اندازی گالری عکس مشترک در سال گذشته به نام Spaces است که در آن عکاسان می‌توانند تصاویری پیرامون یک موضوع آپلود کنند و در مورد روند آن بحث کنند، و همچنین پیشرفت‌های اخیر در تبدیل شدن به یک شبکه اجتماعی بیشتر برای عکاسان، که شامل ابزارهایی برای به اشتراک گذاری پست ها و پیام های مبتنی بر متن بود.

این شرکت همچنین برای رفع نیازهای سازندگان ویدیو با ابزارهایی مانند Montage ، برای لایه‌بندی تصاویر و دوختن عکس‌ها و ویدیوها به یکدیگر، و فیلترهای جدید طراحی‌شده برای ویدیو، تلاش کرده است.

هر دو بنیانگذار بیانیه هایی در حمایت از ویتمن به عنوان مدیرعامل منتشر کردند.

“ما معتقدیم که هرگز زمان بهتری برای این انتقال وجود نداشته است. رهبری اریک بدون شک VSCO را به ارتفاعات جدیدی سوق خواهد داد و ماموریت ما برای توانمندسازی سازندگان در سراسر جهان را انجام می دهد.”

انتصاب ویتمن بلافاصله از ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ قابل اجرا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا