نرم افزار موبایل

Waze پیدا کردن نقاط شارژ سازگار را برای دارندگان خودروهای برقی آسان‌تر می‌کند

به گزارش اپ خونه، اپلیکیشن نقشه برداری Waze که متعلق به گوگل است، ویژگی جدیدی را اضافه می کند که به دنبال کمک به دارندگان خودروهای برقی در مسیر یافتن شارژر سازگار است.

Waze در۱۴مارس گفت، کاربران پس از وارد کردن مدل خودرو و نوع پلاگین خود در برنامه، می‌توانند نزدیک‌ترین ایستگاه‌های شارژ EV را پیدا کنند.

Waze برای جلوگیری از اطلاعات منسوخ و غیر قابل اعتماد در مورد شارژرها گفت که از کمک ویرایشگران نقشه جامعه خود استفاده می کند.

آنها اطمینان حاصل می کنند که جزئیات مربوط به این ایستگاه ها دقیق و به روز هستند.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت:

“با افزودن اطلاعات به روز شارژ EV به نقشه Waze، شارژ ماشین خود و دریافت کمک برای یافتن مکان یا زمانی که به ایستگاه بعدی خواهید رسید، آسان تر می شود. “

«به لطف ویرایشگرهای محلی نقشه از انجمن Waze ما، داده‌های EV در زمان واقعی بررسی و به‌روزرسانی می‌شوند تا دقیق‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات را برای نقشه ارائه کنند.»

Waze گفت که این ویژگی جدید در چند هفته آینده برای کاربران سراسر جهان عرضه خواهد شد.

با این حال، گزارشی از Electrek نشان می‌دهد که ویژگی یافتن شارژر EV در حال حاضر آنطور که در نظر گرفته شده برای برخی از کاربران کار نمی‌کند – به‌جای شارژر، پمپ بنزین‌ها را به آنها نشان می‌دهد.

سال گذشته، گوگل برنامه Maps را به روز کرد تا به صاحبان خودروهای برقی اجازه دهد شارژر را بر اساس نوع دوشاخه وسیله نقلیه خود پیدا کنند .

ماه گذشته، این شرکت یک گام فراتر رفت و ویژگی‌هایی مانند نقشه‌ها را در برخی خودروهای برقی از تولیدکنندگانی مانند پولستار، ولوو، جنرال موتورز و رنو ادغام کرد.

در چند سال گذشته، این شرکت همچنین ویژگی خود را برای یافتن مسیرهای سازگار با محیط زیست برای وسایل نقلیه مختلف گسترش داده است .

در ماه دسامبر، غول جستجوگر Google Maps و تیم Waze را به عنوان یک اقدام کاهش هزینه ترکیب کرد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا