اخبار اینترنت

X در حال برقراری تماس صوتی و تصویری با اندروید است

به گزارش اپ خونه، شبکه اجتماعی X ایلان ماسک در حال ارائه توانایی برقراری تماس صوتی و تصویری مستقیماً از برنامه با مشتری اندرویدی خود است.

یکی از مهندسان X که بر روی این پروژه کار می کند، در مورد انتشار این ویژگی پستی منتشر کرد و گفت که پس از به روز رسانی برنامه در دسترس کاربران اندروید قرار خواهد گرفت.

در آگوست ۲۰۲۳، لیندا یاکارینو، مدیرعامل، برای اولین بار در مورد معرفی تماس های ویدیویی به این پلتفرم صحبت کرد و در نهایت آن را در ماه اکتبر برای کاربران iOS عرضه کرد .

قابل ذکر است که هر کاربری می تواند تماسی دریافت کند اما فقط کاربران پولی می توانند تماس برقرار کنند.

این یکی از لیست کارهایی است که فقط کاربران پولی می‌توانند در X انجام دهند. با این حال، X این امکان را برای کاربران ممتاز برای تنظیم NFT به عنوان تصویر نمایه در اوایل ماه حذف کرد .

کاربران می توانند تماس را از طریق تنظیمات > حریم خصوصی و ایمنی > پیام های مستقیم > فعال کردن تماس صوتی و تصویری فعال یا غیرفعال کنند .

همین منو به افراد این امکان را می دهد که کنترل کنند چه کسانی می توانند با آنها تماس بگیرند: افرادی که در دفترچه آدرس آنها هستند، افرادی که آنها را دنبال می کنند و کاربران تأیید شده. آنها می توانند چندین گزینه را از این انتخاب ها انتخاب کنند.

X هنوز در مورد تبدیل شدن به یک “اپلیکیشن همه چیز تمام” جاه طلب است. در اوایل این ماه، این شرکت چشم‌انداز خود را برای سال ۲۰۲۴ منتشر کرد که شامل راه‌اندازی پرداخت همتا به همتا، ویژگی‌های جدید مبتنی بر xAI مانند «نمایش پست‌های متفاوت» و محصولات تبلیغاتی بیشتر برای بازاریابان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا