اخبار اینترنت

X در حال برنامه ریزی برای پنهان کردن تیترها از لینک های خبری برای “زیبایی شناسی بهبود یافته” است

به گزارش اپ خونه، ایلان ماسک مالک ایکس که قبلا توییتر بود، در حال برنامه ریزی برای ارائه روش جدیدی برای نمایش لینک های خبری بدون هیچ عنوان یا توضیحی است.

طبق گزارش Fortune ، این شبکه اجتماعی فقط پیوند و تصویر هدر را در یک پست نمایش می دهد .

ماسک در پستی این حرکت را تایید کرد و گفت که این حرکت مستقیما از سوی او انجام شده است. او گفت که این تغییر “زیبایی شناسی را به شدت بهبود می بخشد.”

در حال حاضر، یک کارت توییتر برای یک مقاله خبری یا یک پست وبلاگ، عنوان و متن خلاصه (فقط در وب) را به همراه تصویر هدر در کارت پیش‌نمایش یک پست نشان می‌دهد.

با این حال، اگر تغییر پیشنهادی انجام شود، X فقط تصویر را با یک پیوند در یک پست نشان می دهد. این بدان معناست که اگر یک نشریه یا وبلاگ هیچ متنی همراه با پیوند ارسال نکند، کاربران فقط پیوند و تصویر آن مقاله را خواهند دید.

یک منبع به Fortune گفت که هدف این به روز رسانی کاهش طول یک پست برای قرار دادن پست های بیشتر در یک صفحه است.

آنها همچنین گفتند که ماسک فکر می کند که حذف عناوین از کارت پیش نمایش، تله کلیک را کاهش می دهد. با این حال، بدون کارت پیش‌نمایش، نشریات یا وبلاگ‌ها می‌توانند به سادگی هر متنی را بنویسند که کاربران را تشویق به کلیک روی پیوند کند.

اتفاقاً، ماسک اخیراً نیز گفت روزنامه‌نگارانی که برای آزادی بیشتر و درآمد بیشتر رقابت می‌کنند باید مستقیماً در X منتشر کنند.

در اوایل ماه جاری، خبرگزاری فرانسه (AFP) از X در فرانسه به دلیل «خودداری واضح» از بحث درباره اشتراک‌گذاری محتوای خبری خود در این پلتفرم شکایت کرد.

در حالی که باید دید آیا AFP در چالش قانون کپی رایت خود در برابر X تحت حق همسایه فرانسه برای اخبار پیروز خواهد شد، به نظر می رسد که این شبکه اجتماعی نسبت به نمایش پیوندهای خبری کمتر دوستانه می شود – که ممکن است تصادفی نباشد.

در آخر هفته، یک اشکال در X لینک ها و تصاویر ارسال شده با استفاده از سرویس بومی پلتفرم را قبل از دسامبر ۲۰۱۴ شکست.

این شرکت بعداً از طریق حساب پشتیبانی خود در این پلتفرم این اشکال را پذیرفت و گفت که این مشکل در روزهای آینده به طور کامل حل خواهد شد.

X همچنین در حال جایگزینی عملکرد مسدود کردن کاربران با یک ویژگی بی‌صدا اصلاح‌شده است که اساساً به کاربران اجازه می‌دهد شخصی را بدون توانایی تعامل با آنها دنبال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا