اخبار اینترنت

X متعلق به ایلان ماسک TweetDeck را به XPro تغییر نام داد

به گزارش اپ خونه، ایلان ماسک مالک ایکس، سابقا توییتر نام داشت، نام TweetDeck را به XPro تغییر نام داده است.

این شرکت به جای TweetDeck@ برای این ابزار از دسته Pro استفاده کرده است. با این حال، بسیاری از بخش‌های ابزار، از جمله صفحه راهنما، هنوز دارای «توئیتر» و «TweetDeck» هستند.

با توجه به اینکه ماسک هفته گذشته به این تغییر اشاره کرده بود، تغییر نام تعجب آور نیست.

در آن زمان، او اضافه کرده بود که XPro با “گستره وسیعی از پلاگین‌های psy op ارائه خواهد شد.” همانطور که در مورد بسیاری از پست‌های ماسک وجود دارد، هیچ جزئیاتی در مورد نوع افزونه‌هایی که ممکن است باشند وجود نداشت.

در اوایل ماه گذشته، پس از اینکه بسیاری از کاربران قادر به دسترسی به بخش‌هایی از TweetDeck نبودند، شرکت شروع به هل دادن آنها به نسخه جدید این ابزار کرد.

بعداً، همچنین اعلام کرد که تا ۳۰ روز دیگر، فقط کاربران تأیید شده می‌توانند به TweetDeck دسترسی داشته باشند . از آنجایی که این اعلامیه در ۴ ژوئیه منتشر شد، انتظار می رود X در چند روز آینده XPro/TweetDeck را به یک ویژگی فقط پولی تبدیل کند.

“ما به تازگی نسخه جدید و بهبود یافته TweetDeck را راه اندازی کرده ایم. همه کاربران می توانند از طریق https://t.co/2WwL3hNVR2 با انتخاب «Try the new TweetDeck» در منوی پایین سمت چپ، به جستجوها و گردش های کاری ذخیره شده خود دسترسی داشته باشند.”

Musk & Co مشغول تغییر نام این سایت بوده است، اما روند آرامی نداشته است. این شرکت بدون هیچ گونه غرامت یا اطلاع قبلی، دسته @X را از مالک قبلی تحویل گرفت .

علاوه بر این، ظاهراً اپل برای شرکت رسانه های اجتماعی استثنا قائل شد تا از یک کاراکتر به عنوان نام برنامه استفاده کند.

به طور معمول، سازنده آیفون، توسعه دهندگان را از استفاده از نام برنامه تک کاراکتری در اپ استور منع می کند. پس از اینکه دپارتمان بازرسی ساختمان سانفرانسیسکو شکایاتی در مورد آن در آخر هفته دریافت کرد، از شرکت متعلق به ماسک نیز خواسته شد تا علامت X را از ساختمان اداری خود حذف کند .

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا