اخبار اینترنت

X ویژگی Circle خود را در ماه اکتبر منسوخ می کند

به گزارش اپ خونه، X متعلق به ایلان ماسک که قبلا توییتر بود، ویژگی Circle خود را منسوخ می کند – پایانی بر تاریخچه پرگل خود – که به کاربران اجازه می داد فقط یک پست را با مجموعه ای از افراد به اشتراک بگذارند.

این برداشت شبکه اجتماعی از ویژگی «close friends» اینستاگرام بود.

این شرکت گفت که این ویژگی در ۳۱ اکتبر از بین خواهد رفت و کاربران نمی توانند افراد را به Circle خود اضافه کنند.

X در صفحه پشتیبانی خود گفت :

«X از ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ Circle را منسوخ می‌کند. پس از این تاریخ، نمی‌توانید پست‌های جدیدی ایجاد کنید که محدود به Circle شما باشد، و همچنین نمی‌توانید افراد را به Circle خود اضافه کنید. با این حال، می‌توانید با لغو فالو کردن آن‌ها افراد را از Circle خود حذف کنید.»

این شرکت همچنان به افراد اجازه می دهد تا پست های دایره تاریخی خود را پس از تاریخ ضرب الاجل مشاهده کنند.

توییتر برای اولین بار ویژگی Circle را در آگوست ۲۰۲۲ و پس از چند ماه آزمایش آن در نسخه بتا راه اندازی کرد. این شرکت به افراد اجازه می دهد ۱۵۰ نفر را به Circle خود اضافه کنند. کاربران مجاز به ایجاد تنها یک حلقه بودند.

در اوایل سال جاری، کاربران متوجه شدند که پست‌های Circle آنها با یک پرچم سبز برچسب‌گذاری نشده است ، و این باعث شد آنها فکر کنند که این پست برای همه دنبال‌کنندگانشان منتشر شده است.

در حالی که این فقط یک ترس بود، در ماه آوریل، کاربران گزارش دادند که برخی از پست‌های Circle آنها در جدول زمانی الگوریتمی For You افراد دیگر ظاهر می‌شود .

در ماه مه، این شرکت این باگ را به عنوان یک «حادثه امنیتی» تأیید کرد که ممکن است به «کاربران خارج از Circle توییتر شما» اجازه دهد تا پست‌های Circle را نگاه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا