اخبار اینترنت

ایلان ماسک میگوید که در تاریخ ۴/۲۰ تیک های قدیمی را حذف خواهد کرد

به گزارش اپ خونه، ایلان ماسک گفت که توییتر در نهایت در تاریخ ۲۰ آوریل تیک‌های آبی قدیمی را حذف می‌کند زیرا نمی‌تواند این شوخی را کنار بگذارد.

او در توییتی گفت: این “تاریخ نهایی” است. اگر این حرکت انجام شود، توییتر فقط برای کاربران و مشاغل پولی، و نهادها و مقامات دولتی علامت تأیید خواهد داشت.

تاریخ نهایی برای حذف چک های آبی قدیمی ۴/۲۰ است.

این شرکت ابتدا در ماه گذشته اعلام کرد که تیک های قدیمی در ۱ آوریل حذف خواهند شد . اما مانند بسیاری از ضرب الاجل های وعده داده شده توسط ماسک، تاریخ به پایان رسید و هیچ اتفاقی نیفتاد.

ماسک در یک جلسه توییتر اسپیس با بی بی سی مصاحبه کرد. وقتی از ماسک پرسیده شد که چگونه از بین بردن علائم تأیید بر انتشار اطلاعات نادرست تأثیر می‌گذارد، گفت:

«من فکر می‌کنم رسانه‌ها بیش از آن‌که رسانه‌ها بخواهند آن را بپذیرند، محرک اطلاعات نادرست هستند».

در اوایل این ماه، ماسک در توییتی که اکنون حذف شده است ، اشاره کرد که این شرکت قصد دارد «چند هفته لطف» به حساب‌های تایید شده قدیمی بدهد.

ایلان ماسک به سرعت توییتی را حذف کرد که می‌گفت اکانت‌های تایید شده قدیمی علامت‌های تیک خود را در اول آوریل از دست می‌دهند.

 مت بایندر :« با این حال، اگر آنها به طور خاص بگویند که برای Twitter Blue پولی نمی پردازند، توییتر علامت تیک آنها را حذف خواهد کرد .»

ماه گذشته، ماسک همچنین گفت که توییتر از ۱۵ آوریل، توصیه حساب‌های تایید نشده را در جدول زمانی الگوریتمی «For You» خود متوقف می‌کند .

اخیراً، این شرکت برچسب نشان داده شده با ضربه زدن روی علامت تأیید را به «این حساب تأیید شده است زیرا در Twitter Blue مشترک است یا یک حساب تأیید شده قدیمی است» را تغییر داده است.

این موضوع تشخیص تمایز بین مشترکین توییتر آبی و حساب‌های تایید شده قدیمی را برای مردم سخت‌تر کرد.

همچنین گزارش شده است که این شبکه اجتماعی در حال کار بر روی تأیید از طریق شناسه دولتی است که کاربران آبی توییتر تیک مارک های خود را مخفی می کنند .

علاوه بر این، ماسک به کسب‌وکارها و برندهای رسانه‌ای فشار می‌آورد تا برای تأیید سازمانی که هزینه آن ۱۰۰۰ دلار در ماه است، بپردازند.

او علامت تأیید نیویورک تایمز را پس از اینکه نشریه از پرداخت آن امتناع کرد، برداشت. به غیر از NYT، نشریات دیگری مانند واشنگتن پست و پولیتیکو نیز گفته اند که هیچ هزینه ای برای راستی آزمایی پرداخت نمی کنند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا