استارتاپ

۱۰ استارت آپ پیشرو والنسیایی که باید در سال ۲۰۲۳ تماشا کنید

به گزارش اپ خونه، اکوسیستم فناوری والنسیا با سرعتی سریع در حال رشد و بلوغ است.

بنیانگذاران، سرمایه گذاران و رهبران کسب و کار در شهر متفق القول هستند که این منطقه در اسپانیا خود را به عنوان یک مرکز فناوری در سال های آینده تثبیت خواهد کرد.

نام‌هایی مانند Flywire، Fever و Jeff مشهور هستند، اما تعداد زیادی استارت‌آپ و اسکال‌آپ والنسیایی وجود دارد که در داخل و خارج از کشور موج می‌زند.

قبل از اولین کنفرانس The Next Web در والنسیا در ۳۰ و ۳۱ مارس، ما روی ۱۰ استارتاپ محلی قابل توجه که توسط TNW و شرکای اصلی کنفرانس استراتژیک آن انتخاب شده اند، بزرگنمایی می کنیم : Lanzadera، Marina de Empresas، و Startup València.

هایپرلوپ Zeleros

Zeleros Hyperloop یکی از پیشروترین توسعه دهندگان هایپرلوپ در جهان است. Zeleros از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۶ توسط Juan Vicen Balaguer (CMO)، دیوید پیستونی (مدیرعامل) و Daniel Orient (CTO)، روی قطار فوق سریعی کار می کند که افراد و محموله ها را از طریق لوله های خلاء در مسیرهای Maglev با سرعت حمل می کند.

هایپرلوپ Zeleros

بنیانگذاران Zeleros Hyperloop. از چپ به راست: دانیل اورینت (CTO)، دیوید پیستونی (مدیر عامل)، و خوان ویسن بالاگر (CMO)

با ۱۵ میلیون یورو جمع آوری شده تا کنون و بیش از ۵۰ کارمند اصلی، آنها همچنین از زمان راه اندازی قطارها (نه قبل از سال ۲۰۳۰) برای کار بر روی فناوری باتری پیشرفته و مسیرهای خودکار آزمایشی در بنادر محلی استفاده می کنند.

Zeleros Hyperloop در TNW València سخنرانی خواهد کرد ، در حالی که Juan Vicen Balaguer یکی از مشاوران رویداد است.

Quibim

شرکت پزشکی Quibim که در سال ۲۰۱۵ توسط دکتر آنجل آلبریچ-بایاری – سخنران دیگر کنفرانس – و پروفسور لوئیس مارتی-بونماتی تأسیس شد، به بیش از ۷۰ کارمند در مادرید، بارسلونا، نیویورک و کمبریج، بریتانیا افزایش یافته است.

بنیانگذار Quibim startuo

بنیانگذار Quibim دکتر آنجل آلبریش-بایاری

پلت فرم تشخیص رادیولوژی این شرکت با هوش مصنوعی توسط بیمارستان ها و محققان پزشکی برای تشخیص آسیب شناسی با استفاده از نشانگرهای زیستی تصویربرداری با الگوریتم های توسعه یافته برای بیش از ۲۰ بیماری از جمله سرطان و آلزایمر استفاده می شود.

Quibim در سال ۲۰۲۰ مبلغ ۸ میلیون یورو را جمع آوری کرد.

Sesame HR

Sesame HR که توسط آلبرت سوریانو در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد، با پلتفرم مدیریت منابع انسانی خود که فرآیندهای وقت گیر مانند حقوق و دستمزد و عضویت را به طور خودکار خودکار می کند، در حال پیشرفت است.

این تیم در حال حاضر ۲۰۰ کارمند و همچنین بیش از ۶۰۰۰ مشتری و ۱۵۰۰۰۰ کاربر در بیش از ۳۰ کشور در سراسر اروپا و آمریکای لاتین دارد.

Sesame یک دور ۱۰ میلیون یورویی جمع آوری کرد و در سال ۲۰۲۲ دفاتری در مادرید و بارسلونا افتتاح کرد. اخیراً در مکزیکوسیتی نیز فروشگاهی راه اندازی کرده است.

کنجد HR

آلبرت سوریانو بنیانگذار Sesame HR

Internxt

Internxt که از سال ۲۰۲۰ در حوزه حریم خصوصی اینترنت فعالیت می‌کند، یکی از ۶۰+ استارت‌آپ نمایشگاهی در TNW València، با مجموعه‌ای از سرویس‌های ابری رمزگذاری‌شده از جمله ذخیره‌سازی Internxt Drive، Internxt Photos و Internxt Send به مقابله با غول‌های شرکت‌های بین‌المللی می‌رود.

تیم Internxt

تیم Internxt

این فقط در مورد “رمزگذاری درجه نظامی” برای افراد و مشاغل نیست، بلکه در مورد کاهش مصرف انرژی با ذخیره داده ها در نزدیکی کاربران نهایی است.

استارت آپ فران ویلابا سگرا، بنیانگذار و مدیر عامل، ۲۰ نفر را استخدام می کند و ۴ میلیون یورو با ارزش ۴۰ میلیون یورو جمع آوری کرده است.

Voicemod

نرم افزار تقویت صدای Voicemod با هوش مصنوعی «آواتارهای صوتی» را در زمان واقعی برای بازی‌بازان ویدیو و سازندگان محتوای مجازی تولید می‌کند.

Voicemod که توسط برادران Jaime، Fernando و Juan Bosch در سال ۲۰۱۴ تأسیس شد، به بیش از ۱۵۰ کارمند افزایش یافته است و اخیراً اعلام کرده است که آنها ۳.۳ میلیون کاربر فعال ماهانه دارند.

شرکت فناوری موسیقی هوش مصنوعی کاتالان Voctro Labs را در ماه دسامبر خریداری کرد .

بنیانگذاران استارت آپ Voicemod

بنیانگذاران Voicemod از چپ به راست: فرناندو، جیمی، و خوان بوش

از نظر بودجه، Voicemod در سری A در سال ۲۰۲۰ ۷.۱ میلیون یورو جمع آوری کرد و در این ماه ۱۴.۵ میلیون دلار دیگر را افزایش داد .

ClimateTrade

پلتفرم اقلیم مبتنی بر بلاک چین B2B ClimateTrade به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با خرید جبران کربن از پروژه‌های آب و هوایی از طریق یک بازار مجازی، ردپای کربن خود را متعادل کنند .

این شرکت که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد، یک API نیز ارائه می‌کند که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد محصولات و خدمات بدون کربن را به مشتریان خود ارائه دهند. ClimateTrade در اواسط سال ۲۰۲۲ دفتر مرکزی ایالات متحده را در میامی افتتاح کرد.

ClimateTrade

تیم ClimateTrade؛ در این مرکز، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران فران بندیتو

این استارت‌آپ یک دور ۷ میلیون یورویی قبل از سری A را در سال ۲۰۲۱ بسته است و اعلام کرده است که قصد دارد ۱۳ میلیون یورو دیگر را در دور متمرکز ایالات متحده برای گسترش بین‌المللی جمع‌آوری کند.

Sales Layer

SaaS scaleup Sales Layer دور عظیم سری B مبلغ ۲۴ میلیون یورویی را در ژوئن ۲۰۲۲ برای گسترش بیشتر ابزار مدیریت اطلاعات محصول مبتنی بر ابر خود در اروپا و ایالات متحده بست.

نرم افزار آن فرآیندهای پیچیده B2B را خودکار می کند و محصولات شرکت ها را به پلت فرم های فروش در سراسر زنجیره تامین متصل می کند.

این استارت آپ که توسط آلوارو وردوی و ایبان بوراس در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، برای دومین سال متوالی در جوایز بهترین نرم افزار سال ۲۰۲۳ G2 نام گرفت.

بنیانگذاران استارت آپ لایه فروش

دوتایی موسس Sales Layer. از چپ به راست: آلوارو وردوی و ایبان بوراس

Rosita Longevity

Rosita Longevity ، تیم بزرگ‌ترین مدرسه طول عمر در اروپا، یکی دیگر از موارد قابل تماشا است.

این استارت‌آپ از نشانگرهای زیستی برای ردیابی وضعیت فیزیکی و ایجاد برنامه‌های فعالیت فردی برای کلاس‌های زنده با مربیان سلامت شخصی، از طریق یک اپلیکیشن استفاده می‌کند.

نشان داده شد که کاربران Rosita پس از سه ماه خطر افتادن (یک معیار کلیدی برای اندازه گیری شکنندگی) را از ۳۶٪ به ۶٪ کاهش داده اند.

طول عمر رزیتا

بنیانگذاران Rosita Longevity. از چپ به راست: خوان کارتاخنا (مدیر عامل)، کلارا فرناندز (CCO) و دیوید گیل (CTO)

خوان کارتاگنا، کلارا فرناندز و دیوید گیل، بنیانگذاران مشترک این شرکت، امسال ۲.۴ میلیون یورو را برای عرضه در بازار پر سود ایالات متحده جمع آوری کردند.

NARIA

NARIA که مقر آن در Castellón de la Plana است، در سال ۲۰۱۹ توسط مدیرعامل Kilian Zaragozá و مدیر عامل Josevi Villarroig ایجاد شد. پلتفرم بلاک چین، فروشگاه‌های صنایع غذایی مانند هتل‌ها، رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها را با مکان‌هایی مانند بانک‌های مواد غذایی متصل می‌کند تا اطمینان حاصل شود که غذای اضافی به دست نیازمندان می‌رسد.

کاربران برنامه NARIA همچنین می توانند کمک های غذایی را به کیف پول دیجیتال افرادی که برای خرید مواد غذایی در سوپرمارکت ها به کمک نیاز دارند ارسال کنند.

ناریا

بنیانگذاران NARIA، Josevi Villarroig (COO) و Kilian Zaragozá (مدیر عامل)

این استارتاپ تاکنون ۷۲۶۰۰۰ یورو سرمایه گذاری دریافت کرده است و در حال حاضر ۴۰۰۰۰۰ یورو دیگر از سهام خصوصی جذب کرده است.

پاسپورت

یک رقیب فناوری مسافرتی که باید مراقب آن بود. برنامه پاسپورتر والنسیا به شما امکان می دهد برنامه های سفر در بیش از ۷۵ مقصد جهانی را برنامه ریزی، رزرو و سازماندهی کنید، و سفرهایی را برای اشتراک گذاری با دیگران از طریق گذرنامه مجازی ثبت کنید.

پاسپورت

این استارت آپ در سال ۲۰۱۶ توسط دیگو رودریگز و آندریا کایون، هر دو مدیرعامل، تأسیس شد و طبق گزارش ها تاکنون حدود ۹۰۰۰۰۰ یورو جمع آوری کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا