اخبار اینترنت

TikTok بازی زنده «TikTok Trivia» را با ۵۰۰ هزار دلار جایزه راه‌اندازی می‌کند

به گزارش اپ خونه،TikTok در۱۸ فوریه، «TikTok Trivia» را معرفی کرد ، یک بازی پنج روزه زنده جدید برای کاربران ایالات متحده ۱۸ سال یا بالاتر که با پاسخ دادن به سؤالات چندگزینه ای مرتبط با زیبایی، سبک زندگی،موسیقی و ورزش مجموعاً سهمی از جایزه ۵۰۰۰۰۰ دلاری را به دست آورند.

TikTok Trivia هفته آینده در ۲۲ فوریه آغاز می شود و در ۲۶ فوریه به پایان می رسد. در سه روز اول، TikTok Trivia دو جلسه زنده در روز خواهد داشت که هر یک، یک ساعت طول می کشد.

جلسه اول از ساعت ۸ بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز خواهد شد و ۱۲ سوال خواهد داشت. برندگان ۳۰۰۰۰ دلار جایزه تقسیم می کنند. جلسه دوم ساعت ۹ شب به وقت شرقی است و برندگان ۷۰۰۰۰ دلار جایزه تقسیم می کنند.

همچنین «دوره‌های بقا» ویژه‌ای وجود خواهد داشت که در آن سؤال‌ها هر چه پیش می‌روند سخت‌تر و سخت‌تر می‌شوند. آخرین گروه ایستاده یک جایزه ۱۰۰۰۰۰ دلاری را برنده می شود. دور بقا در ۲۵ تا ۲۶ فوریه برگزار می شود.

این تجربه همچنین توسط Lionsgate و “John Wick Chapter 4” ارائه شده است، بنابراین کاربران سوالات بی اهمیت را بر اساس فرنچایز “John Wick” و همچنین سورپرایز و ادغام مشاهده خواهند کرد. «John Wick Chapter 4» در ۲۴ مارس اکران می‌شود.

کاربران می‌توانند با رفتن به کانال TikTok@ در TikTok LIVE در جلسات بی‌اهمیت زنده TikTok شرکت کنند . کاربران باید به موقع در جلسات چیزهای بی اهمیت شرکت کنند و به همه سوالات به درستی پاسخ دهند تا شانس برنده شدن سهمی از جایزه را داشته باشند.

از امروز، کاربران بالای هجده سال در ایالات متحده می توانند با کلیک کردن بر روی یک ویجت چیزهای بی اهمیت در فید For You برای این تجربه ثبت نام کنند.

کاربران همچنین می توانند TikTokTrivia# را جستجو کنند یا مستقیماً به حساب TikTok@ مراجعه کنند.

پس از هر جلسه چیزهای بی اهمیت، TikTok سازندگانی را که در حال حاضر در حال پخش زنده در TikTok LIVE هستند را به کاربران توصیه می کند تا بررسی کنند. اپلیکیشن ویدیوی کوتاه اخیراً شرط سنی برای میزبانی پخش زنده را به ۱۸ سال افزایش داده است.

میزبان TikTok Trivia، سازنده محتوا ، جیمز هنری است ، که ممکن است او را از ویدیوهای «شما برای مدت طولانی پیمایش کرده‌اید» که در فید For You شما ظاهر می‌شد، بشناسید. هنری ۴.۲ میلیون دنبال کننده TikTok دارد.

هنری در بیانیه‌ای گفت:

«نمایش‌های بازی و چیزهای بی اهمیت برای سال‌ها بخشی از فرهنگ عامه‌پسند بوده‌اند، و من از همکاری با TikTok برای آوردن این قالب سرگرمی جذاب به TikTok Live هیجان‌زده هستم. TikTok Trivia این قدرت را دارد که مردم را گرد هم بیاورد و فضایی برق‌آمیز مملو از هیجان و حس مشترک جامعه ایجاد کند.»

تجربه جدید چیزهای بی اهمیت احتمالا برای بسیاری از کاربران TikTok جذاب خواهد بود، نه تنها طرفداران «John Wick» بلکه کاربرانی که HQ Trivia را به یاد می آورند، بازی ۱۲ سوالی زنده ویدیویی که کاربران می توانند در چندین بازی روزانه شرکت کنند و درآمد واقعی کسب کنند. HQ Trivia در سال ۲۰۲۰ تعطیل شد .

گزارش‌هایی مبنی بر اینکه TikTok ممکن است در حال برنامه‌ریزی برای افزودن مینی‌گیم‌ها به ویدیوهای LIVE باشد، وجود دارد .

همچنین گزارش دیگری وجود دارد که نشان می‌دهد این شرکت می‌تواند به دنبال شرکای برای ارائه یک پیشنهاد خرید زنده در ایالات متحده باشد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا